Hakkımızda

Neden Biz

Müşteri Memnuniyeti

İşimizin temelini oluşturan müşterilerimizin değerlerini çok iyi bilmekte ve müşterilerimizi memnun etmek için çalışmaktayız.

Kaliteli Hizmet

Firma olarak müşterilerimizi memnun etmek için sürekli olarak kaliteli bir hizmet vermemiz gerektiğinin bilincindeyiz.

Hızlı İletişim

Uzun yıllar boyunca hizmet vermekte olduğumuz inşaat sektöründe, kısa zamanda Üsküdar ve Kadıköy'ün öncü firmalarından biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Hakkımızda

2018 yılında İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla kurulmuş olan BORDE, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.
Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı hedeflemektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.
Devamını Oku
insaat-resim-1
1+
Yıllık Deneyim
1+
İl'de
1+
Müşteri
1+
Proje